Вараські АТОвці проходитимуть реабілітацію у міському центрі комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю

Під час сесії Вараської міської ради депутати ухвалили рішення про внесення змін до Положення та структури Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю імені З.А.Матвієнко.

Відтепер у центрі можуть надавати послуги із цілодобовим перебуванням  (в межах наявних фінансових можливостей) дітям із інвалідністю із Вараської міської територіальної громади, районів, міст, територіальних громад Рівненщини тощо. Окрім цього реабілітацію матимуть можливість проходити і учасники АТО та операції об’єднаних сил.
“У нас збільшиться кількість отримувачів послуг - відтепер у нашому центрі зможуть проходити комплексну фізичну і медичну реабілітацію учасники АТО та ООС. Відповідно позитивним моментом буде більша наповнюваність центру та зайнятість нашого персоналу. Наше відділення фізичної реабілітації змінюємо на відділення медичної реабілітації, нині працюємо над виготовленням відповідної ліцензії. Також розширюється територія обслуговування - уся Вараська громада”, - перелічує нові можливості Наталія Федінчик, директор Вараського міського центру комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю імені З.А.Матвієнко.