Щосуботи безкоштовна вакцинація проти COVID-19 у вараському Центрі вакцинації населення

У суботу 26 червня 2021 року усі охочі зможуть одержати щеплення проти COVID-19 у вараському Центрі вакцинації населення. Центр працюватиме із 09:00 до 15:00 у місті Вараш у приміщенні Вараського ліцею №3 за адресою: мікрорайон Перемоги 8.

Щеплення безкоштовне, відбуватиметься вакциною CoronaVac (Коронавак), яка сертифікована Міністерством охорони здоров'я та рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров'я до застосування. Після одержання двох доз можна буде отримати не лише захист від коронавірусу (ефективність цієї вакцини складає 83,5%), а й міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Докладніше про вакцину та процес її введення.

"Центр вакцинації працюватиме у Вараші щосуботи. До нього може прийти будь-який громадянин України, обов'язково треба бути у масці. Минулої суботи працювали у тестовому режимі, вже вакцинували 54 особи", - говорить заступник директора "Вараського центру первинної медичної допомоги" Павло Пан.

ЦВН Вараш 2