Розпочато створення реєстру рішень колишніх сільських рад

Розпочато процес формування електронного реєстру рішень сільських рад, які були приєднані до Вараської громади. Відповідне доручення надав профільному заступнику міський голова Олександр Мензул.

Створення електронного реєстру спростить роботу для посадовців та жителів громади, адже кожен зможе переглянути те чи інше рішення сільської ради, не виходячи з дому або кабінету. Роботу планується завершити до вересня цього року.

"Спочатку реєстр включатиме рішення, що ухвалювалися у 2015-2020 роках, надалі будемо розширювати його, включивши рішення попередніх років. Нині головна проблема у тому, що увесь архівний фонд зберігається у Володимирці, а це доволі великий об’єм даних і його не так швидко можна опрацювати та оцифрувати всі документи. Якби вони зберігалися безпосередньо у сільській раді, це значно спростило би роботу", - зазначає заступник міського голови Роман Хондока.