У Вараській громаді діє дві програми з оздоровлення дітей

На оздоровлення дітей Вараської громади цьогоріч виділено із міського бюджету 600 тисяч гривень. Іще 200 тисяч гривень передано у якості співфінансування до обласного бюджету. Таку інформацію повідомив заступник міського голови Дмитро Стецюк під час запису програми "ТОП тема": "Як відпочиватимуть діти Рівненщини цього літа" на рівненському телеканалі ITV.

"У нашій громаді діє дві програми для оздоровлення наших дітей: це програма підтримки сім'ї, дітей та молоді Вараської міської територіальної громади та програма оздоровлення та відпочинку. Плюс кошти співфінансування обласної субвенції – 200 тис. грн – направлені на оздоровлення дітей із вразливих груп населення. Ми маємо програму, де повністю оздоровлюємо дітей із інвалідністю, якими опікується Асоціація захисту прав інвалідів з дитинства “Надія”. На це виділено 320 тис. грн. Також 281 тис. грн виділено на оздоровлення чи таборування дітей, котрі є членами таких громадських організацій як "Пласт", "Ольбери", та наших спортсменів, які показали найкращі результати на змаганнях, вони мають змогу відпочити у Бердянську та перлині нашого Полісся – Білому озері”, – зауважує Дмитро Стецюк.