Кандидати на посаду керівників закладів освіти Вараської громади зустрічатимуться з колективами

Відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника закладу освіти Вараської міської територіальної громади. До участі у конкурсі були допущені усі кандидати.

"У нас є охочі взяти участь у конкурсі по чотирьом навчальним закладам. Комісія розглянула на засіданні представлений ними пакет документів та допустила їх до участі у наступних етапах конкурсу. Не відбувся конкурс на посаду директора навчального закладу с. Мульчиці, оскільки ніхто не подавав кандидатури. Будемо готувати проєкт рішення щодо оголошення нового конкурсу і звертатися до депутатів розглянути це питання під час наступної сесії", - зауважує голова конкурсної комісії, заступник міського голови Михайло Волинець.

Наступний етап конкурсу передбачає зустрічі кандидатів із колективами та керівництвом закладів, представниками учнівського самоврядування, батьківських комітетів. Будь-хто зможе поставити кандидатам на посаду керівника закладу освіти будь-яке питання. На засіданні 2 липня конкурсна комісія затвердила графік таких зустрічей.

12 липня - зустріч із кандидатами на посаду керівника Вараського ліцею №2.
13 липня - зустрічі із кандидатами на посаду керівника Вараського ліцею №3 та Вараського ліцею №4.
14 липня - зустріч із кандидатами на посаду керівника Вараської гімназії.

Наступного тижня упродовж двох днів відбудеться безпосередньо конкурс, який передбачає проведення чотирьох засідань:
15 липня о 09:00 відбудеться засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Вараського ліцею №3.
15 липня об 11:00 відбудеться засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Вараського ліцею №4.
16 липня о 09:00 відбудеться засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Вараського ліцею №2.
16 липня о 12:00 відбудеться засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника Вараської гімназії.

Усі засідання відбуватимуться у приміщенні виконавчого комітету у малій залі засідань (майдан Незалежності 1, м.Вараш), також передбачена онлайн-трансляція.