Кандидати на посаду керівника Вараського ліцею №2 пропонують посилювати вивчення іноземних мов

У Вараському ліцеї №2 відбулася зустріч кандидатів на посаду керівника закладу з колективом та керівництвом ліцею, батьківським комітетом.

Начальник управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради Олена Корень представила присутнім методиста з навчальних дисциплін та бібліотечних фондів Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників (кваліфікована категорія "спеціаліст вищої категорії") Яну Горегляд та заступника директора гімназії, вчителя біології та екології, учителя вищої категорії "вчитель-методист" Наталію Мацієвську.

Під час зустрічі кандидати ознайомили присутніх зі своєю біографією, представили свої програми розвитку ліцею та напрямки у яких будуть розвивати свою роботу на посаді керівника.

"Насамперед, створення безпечного освітнього середовища для успішного розвитку та розкриття талантів як педагогів, так і учнів. У своїй роботі, у житті користуюся таким принципом: працювати відповідально, жити по совісті і за будь-яких обставин залишатися людиною", – зауважила під час виступу Яна Горегляд. Вона підкреслила, що одним з пріоритетних напрямків у розвитку ліцею буде вивчення англійської мови, яка відіграє важливу роль у сучасному світі, також приділити увагу вивченню історії та права і розвитку національно-патріотичного виховання, оскільки у закладі наявні відповідні умови (інтерактивний тир).

IMG 4925

Наталія Мацієвська (ліворуч), Олена Корень, Яна Горегляд (праворуч)

У свою чергу інша кандидат запропонувала військово-патріотичний напрямок розвитку навчального закладу.

"Можна справді створити клас військової підготовки, де будуть навчатися як хлопці, так і дівчата. Це не лише військова справа, а й право, історія, українська мова", - пояснила Наталія Мацієвська. Також вона запевняє, що дітей зацікавить вивчення німецької та польської мов, і що саме ці мови нині популярні.

Представники трудового колективу виділили і свої переваги, зокрема, велику територію ліцею, а також ставили багато запитань кандидатам на посаду, особливу увагу приділили питанню інклюзивного навчання.