У Вараській громаді працюють над створенням центру надання безоплатної правової допомоги

Відбулася зустріч щодо обміну досвідом зі створення центру надання безоплатної правової допомоги (БВПД) населенню у Вараській громаді. Начальник відділу "Володимирецьке бюро правової допомоги" Сарненського місцевого центру з надання БВПД Лариса Оштук завітала до Департаменту соціального захисту та гідності Вараської міської ради.

У робочій зустрічі взяли участь директор департаменту Світлана Осадчук, начальник відділу економічної безпеки Управління безпеки та внутрішнього контролю Олександр Долюк, заступник директора департаменту, начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг" Людмила Ковбасюк, завідувач сектору "Юридичний" відділу "ЦНАП" Наталія Гоштук, а також депутати Вараської міської ради Віра Литвин, Тетяна Гуліта, Олег Сніжко (входять до складу фракції "ПРОпозиція").

Під час розмови розглядали питання надання первинної та вторинної правової допомоги, учасники зустрічі обговорювали питання, які виникають у процесі надання правових консультацій відвідувачам.

"Ми вважаємо, що створення такого Центру є необхідністю для нашої громади. Адже право на безоплатну правову консультацію, як треба діяти для вирішення своїх життєвих проблем, повинен мати кожен. Громадяни, які не мають можливості самостійно захистити свої права та інтереси, можуть скористатися допомогою адвоката чи юриста. Правові послуги, які надають працівники системи безоплатної правової допомоги оплачуються державою", - запевняє начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг" Департаменту соціального захисту та гідності Людмила Ковбасюк.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо подальшого партнерства.