Жителі с.Більська Воля Вараської громади придбали мотопомпу для місцевої пожежної охорони

Технічне забезпечення місцевої пожежної охорони с.Більська Воля Вараської громади поповнилося мотопомпою та додатковим обладнанням. Про це повідомив староста Олександр Руднік.

"Літні місяці були "спекотними" для працівників місцевої пожежної охорони. Хочу відмітити оперативність та злагодженість дій працівників МПО Більської Волі під час виїздів на гасіння пожеж, які виникали як у житлових господарствах, так і на полях та у лісі. Завдяки небайдужим жителям нашої громади та відповідальним підприємцям для місцевої пожежної охорони було надано мотопомпу, додаткове обладнання та професійний набір ключів для ремонтних робіт. Усе це забезпечить більш надійне, ефективне та раціональне функціонування МПО", – зауважив Олександр Руднік.

234864523 6043975782342102 3879193766181128298 n

Нагадаємо, що у травні 2021 року для місцевої пожежної команди с.Мульчиці Вараської громади Головне управління ДСНС у Рівненській області передало пожежний автомобіль.