Амбулаторія у с.Більська Воля Вараської громади отримала допомогу від Україно-американської культурної асоціації

Працівники Більськовільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини отримали медичні засоби від Україно-американської культурної асоціації. Про це повідомив староста села у с.Більська Воля Вараської громади Олександр Руднік.

"Завдяки співпраці з Україно-американською культурною асоціацією, яку представляє наш земляк Олександр Кізім, працівники Більськовільської АЗПСМ вчергове отримали вироби медичного призначення, які є необхідними в повсякденній роботі амбулаторії. Спільно з медичним персоналом висловлюємо вдячність за підтримку та впевнені в подальшій співпраці", – зауважив Олександр Руднік.

238535004

Нагадаємо, що у середині червня цього року відбулося урочисте відкриття Більськовільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яка наразі обслуговує понад 4900 мешканців громади.