Невідворотність покарання: жителів Вараської громади оштрафовано за мотовитівки на Білому озері

Нещодавно у мережі Інтернет набула розголосу подія, що сталася на території Білого озера. У межах повноважень поліцейський офіцер Вараської громади спільно з начальником сектору реагування патрульної поліції Вараського районного відділу поліції було встановлено даних осіб, якими виявились жителі села Собіщиці.

Мотоциклістів притягнуто до адміністративної відповідальності одразу за чотирма правопорушеннями і накладено штраф у розмірі 3400 грн. Окрім цього, однин із водіїв виявився неповнолітнім – на цю особу складено 5 адміністративних протоколів та направлено до суду.