У Вараші визначили переможця міського турніру з більярду

У вихідні у рамках відзначення Дня міста Вараш відбувся ХІІ міський турнір із більярду "Кузнецовська піраміда" пам'яті Віталія Магдича.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 15 більярдистів із Вараша та смт Володимирець. Упродовж першого дня відбувся відбірковий етап, а наступного – фінал чемпіонату. У напружених іграх у більярдному клубі Lion гравці продемонстрували високий рівень професійної майстерності та витримки.

За підсумками змагань бронзовими призерами стали Святослав Продащук "Рівненська АЕС" та підприємець Михайло Перчиць, друге місце здобув Роман Заскалько з смт Володимирець і переможцем ХІІ міського турніру з більярду "Кузнецовська піраміда" пам'яті Віталія Магдича став начальник адміністративно-господарського відділу виконавчого комітету Вараської міської ради Віктор Босик.

зображення viber 2021 09 13 16 19 19 861

Турнір відбувся за підтримки компанії Blest (Вараш), фізичної особи-підприємця Володимира Іванова, Вараської міської федерації спортивного більярду, ГО "Рідне місто" та Департаменту культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради.