Відеопривітання голів фракцій Вараської міської ради та заступників міського голови

Напередодні святкування Дня міста голови депутатських фракцій Віра Литвин, Ксенія Будь, Олександр Дерев'янчук, Володимир Грушевський, Сергій Макарук, Володимир Хоружий, Дмитро Рубець, секретар Вараської міської ради Геннадій Дерев'янчук, заступники міського голови Вараша Роман Хондока, Михайло Волинець, Дмитро Стецюк, Ігор Воскобойник та керуючий справами виконавчого комітету Сергій Денега записали відеопривітання для жителів Вараша.

Нагадаємо, що упродовж 11-12 вересня Вараш енергійно відзначив 48-й День народження. Із Днем міста жителів привітали закордонні гості, народні депутати, представники міст України. Святкування було розпочато спортивними заходами та фестивалем Energy Art Fest.

"У День міста ми всі об’єднуємося, незважаючи на віросповідання, політичні погляди, вік та соціальний статус. Ми всі разом і надалі дивитимемося на життя з позитивом, будемо розвиватися самі й розвивати наше місто", – сказав у вітальному слові міський голова Вараша Олександр Мензул.