У закладі освіти с.Стара Рафалівка Вараської громади припинено дистанційне навчання

Відсьогодні учні Старорафалівського закладу загальної середньої освіти Вараської громади відновили навчання безпосередньо у приміщенні навчального закладу. Рівень вакцинації працівників закладу освіти досяг 82,14%.

Таким чином, навчальний заклад у с.Стара Рафалівка приєднався до Заболоттівської гімназії, Вараського ліцею №3, Озерецької гімназії, у яких навчання учнів 5-11 класів також відбувається у класних кімнатах.

Дистанційно, згідно з вимогами Державної комісії з питань ТЕБ і НС та постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 р. (зі змінами), триває навчання у НВК №10, Більськовільському, Сопачівському, Собіщицькому, Мульчицькому ліцеях, Вараській гімназії, вараських ліцеях №1,2,4,5, Рудківському закладі загальної середньої освіти.