Будинок дитячо-юнацької творчості змінить назву

Будинок дитячо-юнацької творчості Вараської міської ради незабаром матиме іншу назву. Під час 12 сесії депутати міської ради ухвалили рішення про внесення змін до установчих документів БДЮТ.

Після завершення відповідних реєстраційних дій заклад буде перейменовано у Центр дитячої та юнацької творчості.

Як зазначає начальник Управління освіти Олена Корень, у зв’язку зі змінами в законодавстві та прийняттям нових нормативно-правових актів, а також із застарілістю документів, що регулюють діяльність БДЮТ, було вирішено привести ці документи у відповідність новим вимогам українського законодавства.

Центр дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради – комплексний заклад позашкільної освіти, який надає знання, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації, підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань та стану здоров'я вихованців.

Також зазначимо, що у Центрі дитячої та юнацької творчості діють гуртки та творчі об’єднання для дітей віком від 4 до 18 років різноманітного спрямування, серед яких вокальна студія "Гармонія", гурток "Квітникарство", гурток "Світ домашніх улюбленців", гурток образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик", гурток "Початкове технічне моделювання" та ін. Заняття у гуртках та творчих об’єднаннях безкоштовні.

Двері Центру дитячої та юнацької творчості відкриті для усіх охочих за адресою: м-р Перемоги 23 (4 поверх). Також можете звернутися за детальнішою інформацією за телефоном (03636) 2-32-70.