Учні Собіщицького ліцею Вараської громади повернулися до приміщення закладу освіти

Учні 5-11 класів Собіщицького ліцею відсьогодні повернулися до навчання у класних кімнатах закладу освіти. Рівень вакцинації працівників ліцею складає 81,58%.

У п’ятницю, 1 жовтня, дистанційне навчання було скасоване для учнів Вараської гімназії.

Відмітимо, що обмеження, запроваджені Кабінетом Міністрів України, не застосовувалися до Заболоттівської гімназії, Вараського ліцею №3, Озерецької гімназії, адже рівень вакцинації до запровадження "жовтого" рівня карантину по всій Україні у цих навчальних закладах складав більше 80%.

Дистанційно, згідно з вимогами Державної комісії з питань ТЕБ і НС та постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 р. (зі змінами), триває навчання у НВК №10, Більськовільському, Сопачівському, Мульчицькому ліцеях, вараських ліцеях №2,4,5, Рудківському закладі загальної середньої освіти.