Жителі Вараської громади можуть одержати інформацію та послуги через чатбот СВОЇ

У Вараській громаді запрацював муніципальний чат-бот СВОЇ, який покращить взаємодію громадян із виконавчою владою, Вараською міською радою.

Чат-ботом СВОЇ можна скористатися у Viber та Telegram. Він містить три зручних блоки: "Послуги", "Я+Влада" і "Моя громада".

У блоці "Послуги" громадяни можуть  знайти як замовити послугу онлайн. Cеред доступних сервісів – витяг про земельну ділянку, довідка про відсутність судимості, довідка з реєстру нерухомості, послуга єМалятко, відкриття ФОП, отримання ліцензій та дозволів тощо.

i7lqed 0x0 719x474 7nnisd2tkf3ny7bqcy3v5t3mpbgxj5cl

Блок "Я+Влада" дозволяє написати звернення до ЦНАП, оцінити роботу чиновників чи комунальних установ, підтримати проєкт громадського бюджету чи підписати петицію до місцевої влади.

Блок "Моя громада" є довідником інформації про місцеві заклади та служби, останні новини та події у Вараській громаді.

Муніципальний чат-бот СВОЇ впроваджується Вараською міською радою за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві із Міністерством цифрової трансформації та фінансується урядом Швейцарії.