Володимир Бабік очолив Вараський молодіжний центр

6 жовтня за результатами конкурсу на посаду директора комунального закладу "Вараський молодіжний центр" призначено Володимира Бабіка.

Директор центру народився у Вараші, навчався у Кузнецовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1. Завершив Національний університет ім. Ярослава Мудрого та Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені Степана Дем’янчука" за спеціальністю "Право".

володимир бабік1

Працював у сфері розрібної торгівлі, судовим розпорядником Володимирецького районного суду Рівненської області, у продуктовій ІТ-компанії на посаді Sales/Support Manager, а також адміністратором у культурно-освітньому просторі Гончаренко центр-партнер Вараш education and culture.

Волонтер, член Молодіжної ради при виконавчому комітеті Вараської міської ради, громадський активіст.