Вітаємо із Днем захисників і захисниць України!

Дорогі наші захисники і захисниці!

Вітаю вас з особливим днем в календарі, 14 жовтня, який поєднав у собі чотири свята – велике християнське свято Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День створення УПА, День захисників і захисниць України.

Це свято символізує любов і шану людей до оборонців рідної землі, які в різні часи історії боронили українську державу та її народ від ворожих зазіхань, відстоювали свободу і незалежність України.

Мужність, героїзм, самовідданість захисників України – неоціненні. Ваші подвиги вписані кров’ю у літопис боротьби українців за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною нацією.

Ілюстрація Юрія Журавля

У цей святковий день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших воїнів, аби кожен з них повернувся живим та неушкодженим до своєї домівки та родини.

Від щирого серця бажаю вам щастя, здоров’я, родинної злагоди, благополуччя та оптимізму! А Україні – перемоги та мирного неба.

Слава Україні! Героям слава!

Із повагою міський голова Олександр Мензул