Фахівці Вараської громади взяли участь у роботі конференції щодо поводження з побутовими відходами

Представники комунальних підприємств Вараської громади долучилися до роботи конференції "Поводження з побутовими відходами в Україні: стратегічні рішення, ключові виклики та можливості".

У заході взяли участь директор Департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва Дмитро Ющук, головний інженер КП "Вараштепловодоканал" Олексій Гаврилов та заступник директора підприємства Анатолій Іванченко.

1634890781833

"Обговорювали питання поводження з побутовими відходами, розроблення регіональних планів управління відходами, впровадження сучасних методів та технологій у цій сфері. Для Вараської громади це дуже актуальна проблема, тому інформацію будемо використовувати у нашій роботі", – зауважив Дмитро Ющук.

1634823438736

Конференція відбулася 20 жовтня у столиці України у рамках ХІХ Міжнародного конгресу "Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства" та ХІХ Міжнародної спеціалізованої виставки "КОМУНТЕХ – 2021".