Жителі села Озерці Вараської громади мають намір розвивати ягідництво

У вівторок 26 жовтня у селі Озерці Вараської громади запланована зустріч міського голови Олександра Мензула з місцевими підприємцями та селянами.

Участь у робочій зустрічі також візьмуть заступники міського голови Роман Хондока, Михайло Волинець і начальник Відділу земельних відносин виконавчого комітету Вараської міської ради Олена Власова.

"До мене звернулися жителі села з питанням зміни цільового призначення земельної ділянки із подальшим її використанням для розвитку ягідництва в Озерцях. Ініціатива хороша, адже відрахуваннями поповнюватиметься бюджет нашої громади. Однак, треба ретельно все дослідити, вивчити питання, почути думки селян – власне для цього і потрібно виїхати безпосередньо на місце", – зауважує Олександр Мензул.

Очільник громади наголошує, що зустріч відбудеться із дотриманням встановлених карантинних обмежень. Також під час робочої зустрічі обговорюватимуть питання використання земель.