На засіданні виконавчого комітету затвердили фінансові плани комунальних підприємств

Відбулося засідання виконавчого комітету Вараської міської ради.

Міський голова Олександр Мензул на початку засідання нагадав присутнім, що відсьогодні, 26 жовтня, у Вараській громаді діятимуть обмеження "червоної" карантинної зони.

1830

Першочергово члени виконавчого комітету розглянули питання затвердження фінансових планів комунальних підприємств Вараської міської ради на 2022 рік. Зокрема, у планах збільшення фінансування, основною причиною якого є розширення штату працівників через приєднання сільських територій.

Головний бухгалтер Вараського центру первинної медичної допомоги Ольга Ярошик зауважила, що очікуване збільшення фінансування складає 15%.

"Щодо планування фінансових показників на 2022 рік ми виходили з обсягу надходжень цього року. У зв’язку з об’єднанням громади збільшилася кількість працівників на 27 осіб, відповідно, і зростуть витрати. У наступному році очікуємо доходи у межах 38 млн. Основні витрати – оплата праці, 22 млн 360 тис. грн. Відповідно збільшаться і відрахування до місцевого бюджету", – говорить Ольга Ярошик.

1835

Також члени виконавчого комітету розглянули і проголосували за проєкт рішення щодо встановлення нових тарифів для ВП "Рівненська АЕС" на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення із 1 січня 2022 року.

1819

Заключним питанням, яке підтримали члени виконавчого комітету, стало відкриття інклюзивних класів у закладах освіти Вараської громади.

"Батьки звернулися до інклюзивно-ресурсного центру і керівників закладів освіти з проханням відкрити ще один інклюзивний клас у вараських ліцеях №2, №3, №4 для дітей із особливими освітніми потребами. Це нагальна потреба, для того, щоб забезпечити права дітей вже зараз", – наголосила у своєму виступі начальник Управління освіти Олена Корень.