У Вараській громаді продовжено шкільні канікули

Канікули у закладах загальної середньої освіти Вараської громади продовжено до 7 листопада 2021 року. Таке рішення ухвалили члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій громади під час позачергового засідання.

Також члени комісії вирішили задля забезпечення безперервності навчального процесу організувати та постійно проводити роз’яснювальну роботу щодо необхідності вакцинації від COVID-19 працівників закладів освіти громади, забезпечивши охоплення щепленнями 100% персоналу закладів.

Нині, за інформацією Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, станом на 27 жовтня вакциновано 84,64% педагогічних працівників, інших працівників освіти – 76,42%.

Нагадаємо, що із 26 жовтня 2021 року рішенням, ухваленим на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ і НС, на території Рівненської області запроваджено "червоний" рівень епідемічної небезпеки.