Вараська громада долучилася до флешмобу "Рівненщина проти насильства"

Вараський міський центр соціальних служб у рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" долучився до флешмобу "Рівненщина проти насильства".

Акція розпочалась у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Тема цьогорічної кампанії – "Розфарбуй світ у помаранчевий колір: Покоління рівності виступає проти зґвалтувань".

В Україні традиційно з 25 листопада до 10 грудня відбувається Всеукраїнська акція "16 днів проти ґендерного насильства". Насильство проти жінок або гендерно зумовлене насильство – це будь-який акт насильства за ознакою статі, що завдає або може завдати фізичної, сексуальної чи психологічної шкоди або страждання жінкам, включаючи погрози здійснення таких актів, примус чи свавільне обмеження свободи, незалежно від того, відбувається це в суспільному чи особистому житті.