Керівники закладів освіти громади зустрілися із начальником обласного управління держслужби якості освіти

Питання співпраці Управління Державної служби якості освіти в Рівненській області та представниками влади громади щодо забезпечення якісної роботи закладів освіти Вараської громади обговорювались на зустрічі 1 грудня.

Участь у засіданні взяли міський голова Олександр Мензул, заступник міського голови Дмитро Стецюк, начальник обласного управління держслужби Святослав Сидорук, начальник управління освіти Олена Корень та директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Олена Матвіюк.

1854

Окрім цього Святослав Сидорук зустрівся із керівниками закладів освіти Вараської громади. Він ознайомив директорів із державною політикою щодо забезпечення якості освіти, особливостями розбудови зовнішньої та внутрішньої системи забезпечення якості освіти, звернув увагу на типові порушення в закладах загальної середньої освіти, які найчастіше виявляють працівники служби під час інституційного аудиту.

Відмітимо, що згідно з Наказом Державної служби якості освіти України № 01-11/86 у квітні наступного року Вараську гімназію очікує інституційний аудит.

Інформація та світлини Управління освіти