Заклади освіти Вараської громади поділилися досвідом харчування учнів

Вараська громада поділилася досвідом із громадами Рівненщини щодо реформування шкільного харчування.

Під час першого регіонального онлайн-форуму "Реформа системи шкільного харчування" представники освітніх закладів обговорили питання популяризації формування здорових харчових звичок, моделі здорової школи, електронну систему меню, презентували кращий досвід закладів освіти області.

Директор Вараського ліцею №4 Євгенія Сахнюк (світлини Управління освіти)

Зокрема, начальник Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради Олена Корень розповіла про запровадження шкільного харчування у Вараському ліцеї №1. Оскільки у закладі освіти відбувається самостійний бухгалтерський облік, то закупівлею продуктів та організацією харчування ліцей займається самостійно.

61aa2058af7ab009668174

Їдальня у Вараському ліцеї №1

"У нашій громаді ліцей №1 харчує учнів за 4-тижневим меню, яке складається із 160 страв, а ліцей №4 організовує мультипрофільне харчування, так званий "шведський стіл". Його можна замовляти завчасно, обираючи страви самостійно. Окрім цього, збільшено кількість фруктів та м'яса у раціоні", – деталізує Олена Корень.