Вараська громада здобула бронзу у обласній спартакіаді

Вараська громада виборола третє місце в загальному заліку обласної спартакіади серед держслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування 2021 року серед територіальних громад Рівненської області.

У неділю, 12 грудня, у Рівному відбувся фінал обласної спартакіади, зокрема команда Вараської громади виборола друге місце у змаганнях з баскетболу.

Так, в рамках обласного етапу впродовж року держслужбовці випробовували себе у різних спортивних змаганнях.

Цього року до програми спартакіади включені змагання з 9 видів спорту. Це - волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, футбол, баскетбол, кульова стрільба, більярдний спорт та боулінг.

Загалом 19 команд ОДА, РДА та міськвиконкомів Рівненської області взяли участь у змаганнях серед держслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування.

Вітаємо колег зі здобутком й очікуємо наступних хороших результатів!

267427716 157027586650338 2431582068585393291 n