Вараська громада в цифрах: 32

Стільки пожеж сталося на території Вараської громади упродовж попереднього року. За інформацією Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області це на сім пожеж більше, ніж у 2020 році (на території усіх населених пунктів, які увійшли до складу громади).

Пожежі у 2021 році здебільшого виникали у житловому секторі або на відкритій території. Серед основних причин виникнення пожеж – коротке замикання електромережі (10 випадків), необережне поводження з вогнем невстановленої особи (8 випадків), підпал (7 випадків).

У пожежах травмовано 1 особу, випадків загибелі людей немає.

Varash cifra32

На об’єктах різних форм власності, профілактику на яких здійснює орган державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, пожеж не зареєстровано.

Сума прямих збитків від пожеж складає 1 млн 438 тис 948 грн, побічних – 4 млн 694 тис 566 грн.