Вараська громада в цифрах: 1433

Cтільки громадян працевлаштовано за сприяння Вараської міської філії Рівненського обласного центру зайнятості упродовж 2021 року.

Із загальної чисельності працевлаштованих 977 громадян були безробітними, 183 особи мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зокрема 31 особа з інвалідністю.

Загалом послугами служби зайнятості у 2021 році скористалися 2 719 осіб, у тому числі 2 105 безробітних громадян.

Varash cifra1433

На нові робочі місця із здійсненням компенсації витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 15 безробітних громадян.

За направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 157 безробітних. У інших роботах тимчасового характеру взяли участь 220 осіб.

Послуги міської служби зайнятості, станом на 1 січня 2022 року, продовжували отримувати 456 осіб, із них 427 безробітних громадян. Станом на початок року кількість вакансій у базі даних міської служби зайнятості становила 32 одиниці. У середньому на 1 вакансію претендували 13 безробітних.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!