• Головна
  • Новини
  • ФАП у селі Уріччя Вараської громади підключено до мережі Інтернет

ФАП у селі Уріччя Вараської громади підключено до мережі Інтернет

Село Уріччя Вараської громади відтепер має підключення до мережі Інтернет. Доступ населеного пункту до широкосмугового Інтернету було забезпечено за рахунок інтернет-субвенції із державного бюджету.

Зокрема, попереднього року для влаштування швидкісного Інтернету було виділено 219 375 грн, а за результатами торгів під час публічних закупівель вартість робіт, які були виконані наприкінці року, зменшилася на 1775 грн.

Відмітимо, що інтернет-субвенція надавалася для підключення до мережі Інтернет об'єктів соціальної інфраструктури у населених пунктах, які раніше не мали доступу до глобальної мережі. Таким чином в Уріччі до мережі відтепер під'єднано фельдшерсько-акушерський пункт. Отже, працівники медзакладу зможуть використовувати переваги телемедицини, яку нині тестують у Вараській громаді. До слова, згідно з умовами субвенції, користування мережею Інтернет для ФАП буде безоплатним до завершення 2022 року.

Водночас, і жителі села віднині також можуть самостійно подбати про підключення своїх домогосподарств до мережі Інтернет.

Читайте також:

У Вараській громаді тестують телемедицину

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін. Долучайтеся!

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!