Людей поважного віку Вараської громади навчали користуватися додатком "Дія"

У Гончаренко центрі партнер Вараш (Центр дозвілля) відбулося чергове засідання клубу корисних зустрічей "Кава+".

Кeруючий справами виконавчого комітету Сергій Денега та директор Вараського молодіжного центру Володимир Бабiк роз’яснювали старшому поколінню актуальну тему сьогодення – застосування додатку "Дія".

IMG 20220118 WA0002

Усім присутнім 17 січня допомогли встановити додаток, підтягнути необхідні документи, створити картку для нарахування тисячі гривень "за вакцинацію".

"Усі, хто відвідав засідання, пішли задоволені, бо із кожним попрацювали індивідуально. Знайшли вихід із положення навіть тим, хто має кнопкові телефони. Вдячнi фахівцям за безвідмовність, професіоналізм, готовність у будь-якому питанні прийти на допомогу", – зауважила ініціатор проєкту "Кава +" Юлія Ходюнова.

IMG 20220118 WA0003

"Хочу подякувати колегам, котрі готові поділитися корисною інформацією, якої потребують наші леді та джентельмени. Адже не всім діти можуть допомогти розібратися із технологіями. Дуже прекрасно, що у нашій громаді існує такий клуб", – говорить директор Департаменту соціального захисту та гідності Світлана Осадчук.