Вараські спортсмени одержуватимуть стипендію міського голови

Відбулася комісія з призначення стипендії міського голови провідним спортсменам Вараської громади та їх тренерам.

Під час розгляду та обговорення усіх запропонованих кандидатур, члени комісії визначили перелік спортсменів та тренерів, які одержуватимуть щомісячні стипендії.

5777

28 стипендіантам (20 спортсменів та 8 тренерів) заплановано надати грошові винагороди за спортивні досягнення на всеукраїнському рівні.

"Це спортсмени вищого рівня, переможці всеукраїнських змагань, які одержуватимуть щомісяця упродовж року грошову винагороду. Розмір стипендії залежить від вікової категорії, рівня змагань та місця, яке посів спортсмен у попередньому році. Комісія визначилася зі своєю рекомендацією, очікуємо розпорядження міського голови", – зазначив голова комісії, заступник міського голови Дмитро Стецюк.

5780

Дмитро Стецюк

Члени комісії запропонували міському голові Олександру Мензулу такий перелік стипендіатів:

Спортсмени

• Ірина Гаврилова (баскетбол)
  • Ірина Плаксіна (баскетбол)
  • Ольга Єсик (баскетбол)
  • Маріанна Петрук (баскетбол)
  • Антон Бірук (пауерліфтинг)
  • Поліна Луканіна (важка атлетика)
  • Євгеній Піший (греко-римська боротьба)
  • Олександр Козодой (плавання)