Адміністративна комісія призначила порушникам штраф і попередження

Відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вараської міської ради. Члени комісії розглянули два протоколи про адміністративне правопорушення.

На засіданні 2 лютого "адміністративна" комісія досліджувала матеріали надані Вараським відділом поліції та Департаментом муніципальної варти Луцької міської ради, усі письмові пояснення свідків.

Одна справа стосувалася порушення громадянином правил торгівлі на ринку (несплата ринкового збору), ще одна – куріння жителем Вараша тютюнових виробів у невідведеному для цього місці у м.Луцьк.

У результаті колегіального рішення громадянина, який порушив правила торгівлі на ринку визнано винним і призначено штраф. За іншою справою порушнику призначено адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!