• Головна
  • Новини
  • Дистанційно й очно – школярі Вараської громади повертаються до навчання

Дистанційно й очно – школярі Вараської громади повертаються до навчання

Відбулося засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вараської громади.

У режимі онлайн члени комісії сьогодні обговорювали лише одне питання – відновити навчальний процес чи продовжити карантин у закладах загальної середньої та позашкільної освіти громади. Після заслуховування інформації спеціалістів Вараського центру первинної медичної допомоги, Вараського районного відділу ДУ "Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ", керівників Управління освіти та Департаменту культури, туризму, молоді та спорту було ухвалено низку рішень.

Зокрема, із 7 лютого по 11 лютого із використанням дистанційних технологій відновлюється освітній процес у закладах загальної середньої освіти міста Вараш та у Рудківському ЗЗСО, Сопачівському та Більськовільському ліцеях для учнів 1-11 класів, у Заболоттівській гімназії для учнів 5-11 класів.

У Заболоттівській гімназії (для учнів 1-4 класів), Мульчицькому ліцеї, Озерецькій гімназії, Собіщицькому ліцеї, Старорафалівській гімназії із 7 лютого буде відновлено освітній процес в очній формі.

Також своїм рішенням члени комісії продовжили заборону відвідування закладів позашкільної освіти із 7 лютого 2022 року по 11 лютого 2022 року.

Водночас, ухвалено дозволити із 7 лютого 2022 року відвідування індивідуальних занять у Вараській дитячій музичній школі (із дотриманням усіх протиепідемічних заходів). Натомість усі групові заняття будуть проводитися з використанням дистанційних технологій до зниження рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції із 7 по 11 лютого 2022 року включно.

Читайте також:

Протокол засідання комісії з питань ТЕБ і НС Вараської громади №1440-ПТ-ТЕБтаНС-03-22 від 04.02.2022 р.

Актуальна інформація про стан захворюваності (зокрема і COVID-19) жителів Вараської громади станом на 3 та 4 лютого 2022 р.

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін. Долучайтеся!

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!