Вітаємо енергетиків РАЕС із 49-м Днем народження

Сьогодні минає 49 років із часу, коли 25 травня 1973 року на місці будівництва РАЕС було забито перший символічний кілочок. Цьогоріч День народження станції колектив підприємства та жителі Вараша змушені відзначити в умовах воєнного часу.

Сьогодні ми всі – і атомники, і кожен житель Вараської громади – докладаємо зусиль задля досягнення Україною перемоги над рашизмом. Саме після перемоги ми сповна відсвяткуємо день народження підприємства, котре нині у складний час забезпечує енергетичну безпеку України.

Varash attention184

Упевнені, що після перемоги громада і станція продовжать розвиток партнерських стосунків задля реалізації проєктів у соціальному, економічному, культурному та інших напрямках. Віримо у Збройні Сили України! Наближаємо перемогу!

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!