Інформаційне повідомлення про зустріч із підприємцями щодо розміщення тимчасових споруд

Відділом архітектури та містобудування виконавчого комітету Вараської міської ради організовано зустріч із підприємцями міста з питань розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Під час заходу спеціалісти відділу ознайомили присутніх з порядком розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, змінами у законодавстві, відповіли на запитання присутніх у залі.

Презентація щодо розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Чат-бот Вараської громади! Telegram, Viber Приєднуйтесь!