Навчання в школах Вараської громади відбуватиметься у змішаному форматі

У Вараській громаді освітній процес розпочнеться 1 і 2 вересня у форматі онлайн.

Такий режим початку нового навчального року запроваджено згідно з рекомендаціями Міністерства освіти України, департаменту освіти в науки Рівненської ОДА.

5 вересня навчання в очному форматі розпочнеться для перших класів усіх закладів загальної середньої освіти м.Вараш, Більськовільського, Мульчицького Собіщицького, Сопачівського ліцеїв та Озерецької гімназії.

Онлайн режим передбачено для учнів 1-х класів Заболоттівської гімназії, Рудківського закладу загальної середньої освіти, Старорафалівської гімназії, філії с. Журавлине Мульчицького ліцею та філії Більськовільського ліцею.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!