Автомобіль та бронежилети передано для потреб військових

Народний депутат України Віктор М'ялик спільно із благодійним фондом "Доброта" сьогодні вчергове передав автомобіль для забезпечення потреб військовослужбовців Вараської громади.

Як відомо, нині наші захисники потребують транспорт підвищеної прохідності для виконання оперативних завдань. Загалом народним депутатом передано більше десятка машин для військових підрозділів на Рівненщині.

photo 2022 09 02 15 41 27 2маш

Варто зауважити, нещодавно член виконавчого комітету Вараської міської ради, підприємець Олег Ординат передав для військових сучасні засоби індивідуального захисту. Зокрема, двадцять бронежилетів та шоломів буде спрямовано на фронт.

Відмітимо, нещодавно працівники органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств Вараської громади вчергове перерахували одноденний заробіток для потреб ЗСУ і придбали вантажний автомобіль.