У Вараші відбулася благодійна виставка автомобілів для ЗСУ

Днями у Вараші на площі біля стадіону "Ізотоп" відбулася виставка автомобілів, шість із яких незабаром доправлять нашим захисникам на фронт.

Кошти на придбання автомобілів збирала уся громада Вараша: підприємці, освітяни, працівники виконавчого комітету Вараської міської ради, працівники Рівненської АЕС, Вараський молодіжний центр та небайдужі мешканці громади.
Особливо цікавим захід був для дітей - кожен охочий міг посидіти за кермом автомобіля.

306832360 455682846506823 5006672933892769177 n
Окрім цього можна було скуштувати смачний куліш та зробити благодійні внески на підтримку ЗСУ.
Під час благодійної виставки техніки для військових вдалося зібрати 25 тис. 300 грн, які також спрямують на потреби військових.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!