• Головна
  • Новини
  • Привітання міського голови Олександра Мензула з Днем працівників освіти

Привітання міського голови Олександра Мензула з Днем працівників освіти

Шановні освітяни!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – З Днем працівників освіти!

Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу молодь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Глибока повага Вам за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів нашої України.

У наш з Вами непростий час на плечі працівників освіти лягає відповідальність за освітній процес, а отже, Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави. Саме Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній дитині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Щиро дякую Вам за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас Ви даруєте своїм вихованцям. 

Хай же на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває людська довіра та любов. Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання молодого покоління – майбутнього нашої Батьківщини!

 

З повагою, міський голова Олександр Мензул