У Вараській громаді безоплатно харчуватимуть дітей із сімей мобілізованих військовослужбовців

Діти мобілізованих воїнів і військовослужбовців добровольчих формуваннях територіальної оборони одержуватимуть безоплатне харчування у закладах загальної середньої та дошкільної освіти громади.

Відповідні зміни до рішення виконавчого комітету №161-РВ-2022 від 01.06.2021 сьогодні внесено під час засідання виконавчого комітету ВМР. Ухвалене рішення діятиме до завершення воєнного стану в Україні.

Відмітимо, що донині безкоштовним харчуванням забезпечувалися у закладах загальної середньої освіти Вараської МТГ:

• учні 1-4 класів;
  • учні 5-11 класів із числа: дітей-сиріт; дітей-напівсиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей з інвалідністю; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти; учнів з числа дітей, батьки яких є учасниками бойових дій; дітей учасників бойових дій АТО та ООС (операції об’єднаних сил); дітей із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження військової служби; дітей із сімей переселенців; дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та потребують довезення до закладів освіти міста Вараш від с.Заболоття, с.Стара Рафалівка та с.Бабка, а саме учнів 10-11 класів, у зв`язку з реорганізацією закладів загальної середньої освіти (пониження ступеню); дітей, які мають орфанні захворювання; дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, що зареєстровані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) згідно з переліком, затвердженим наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року №75.

У закладах дошкільної освіти:

• діти-сироти; діти-напівсироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям"; діти із інвалідністю; діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних групах; діти, батьки яких є учасниками бойових дій; діти учасників бойових дій АТО та ООС (операції об’єднаних сил); діти із сімей військовослужбовців, померлих під час проходження військової служби; діти із сімей переселенців; діти із числа внутрішньо переміщених осіб, що зареєстровані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) згідно з переліком, затвердженим наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року №75.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!