Олександр Мензул доповів про цифровізацію Вараської громади під час форуму Digital Regions Week

Міський голова Олександр Мензул і начальник відділу інформаційних технологій Іван Кущик взяли участь у форумі регіональної цифрової трансформації Digital Regions Week.

Захід у Тернополі присвятили підтримці та розвитку проєктів у громадах і містах, темам цифрової доступності та глобалізації.

photo 2022 11 04 13 00 07

Олександр Мензул. Скріншоти із відеотрансляції форуму

Під час панельної дискусії "Цифрова громада – досягнення громад" міський голова поділився напрацюваннями Вараської громади у цифровізації обліку внутрішньо переміщених осіб, у впровадженні системи електронного документообігу "Док Проф", системи обліку, управління та звітності "IS-pro", системи звернень громадян "Контакт Центр", геоінформаційної системи ArcGis, яка, до слова, у нинішній час стала у нагоді й нашим військовим.

photo 2022 11 04 13 00 00

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!