• Головна
  • Новини
  • Жителі Вараші можуть зручно відстежувати рух громадського транспорту

Жителі Вараші можуть зручно відстежувати рух громадського транспорту

У Вараші у тестовому режимі розпочала роботу система GPS-моніторингу транспорту Дозор. Система дозволяє відстежувати місцезнаходження громадського транспорту та комунальної техніки.

Відтепер жителі Вараської громади у зручний спосіб зможуть планувати свої поїздки міськими автобусними маршрутами. Також система дозволить керівництву громади моніторити використання техніки комунальних підприємств.

У планах розмістити обладнання і в автобусах, що сполучають районний центр із селами громади – нині розпочато перемовини з перевіниками, котрі обслуговують маршрути.

routedozor

Таким чином Вараш приєднався до низки міст України, де також використовується Дозор. Зокрема, система імплементована у систему громадського транспорту Рівного, Житомира, Черкас, Івано-Франківська, Запоріжжя, Львову, Ужгорода, Чернігова, Хмельницького, а також інших міст Рівненської, Донецької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Волинської, Житомирської, Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської областей.

Скористатися системою Дозор можна за допомогою мережі Інтернет https://city.dozor.tech/ua/varash/city, додатків до Android та Apple.

Нагадаємо, із 11 січня до маршруту міського автобусу №7 було внесено зміни і додано зупинку "мкр-н Ювілейний 11".

Підписуйтеся на офіційну сторінку у мережі Facebook – до вашої уваги ексклюзивні відеотрансляції, обговорення матеріалів та подій, анонси заходів та ін.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!