Волонтерський штаб Вараської громади змінює формат, місце і графік роботи

Волонтерський штаб Вараської громади переформатовує свою роботу. Із 23 січня 2023 року він працюватиме як Координаційний гуманітарний штаб м.Вараш.

Важливо! Відтепер штаб працюватиме лише в напрямку допомоги Збройним Силам України. Відповідно усе згуртоване у штабі відправлятиметься виключно нашим Захисникам.

Із наступного понеділка штаб розміщуватиметься у дошкільному навчальному закладі №2 (м-р Будівельників 42, м.Вараш). Графік роботи: вівторок та четвер, 10:00-18:00 (13:00-14:00 обідня перерва).

Varash attention356

До уваги внутрішньо переміщених осіб – одержати допомогу ви можете через:

• Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вараш – мікрорайон Будівельників 1.
  • Церкву ХВЄ "Благодать" – мікрорайон Північний 1.
  • Вараську організацію Червоного Хреста України – мікрорайон Будівельників 1.
  • Християнський центр "Дотик" – Промислова зона, приміщення СУ-2.

Представникам соціально-вразливих категорій населення рекомендуємо звертатися до Департаменту соціального захисту та гідності ВК ВМР (03636) 2-32-95.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!