У Вараській громаді затверджено Правила благоустрою території

Під час тридцятої сесії Вараської міської ради затверджено нові Правила благоустрою території Вараської МТГ.

Затверджені 9 лютого Правила діятимуть на усій території Вараської громади і стосуються різних типів об’єктів благоустрою.

За словами заступника директора Департамента житлово-комунального господарства, майна та будівництва Олега Устича, попередні правила благоустрою були затверджені ще у 2014 році та стосувалися лише міста Вараш. Отже необхідність приведення документа у відповідність до вимог чинного законодавства та Типових правил благоустрою території населеного пункту, а також масштабування до рівня громади спонукала департамент до розробки нових правил благоустрою.

Документ врегульовує права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою, визначає комплекс заходів, необхідних для утримання в належному стані території, визначає рівень контролю та притягнення до відповідальності порушників. Правилами також визначені обов’язки підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та громадян у сфері благоустрою задля утримання території громади у чистоті й належному стані.

Правила благоустрою територій Вараської МТГ містять 18 розділів, котрі передбачають:

• порядок здійснення благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою
  • вимоги до впорядкування територій підприємств, установ, організацій у сфері благоустрою населених пунктів
  • вимоги до паркування та утримання транспортних засобів
  • вимоги до утримання зелених насаджень на об’єктах благоустрою – територіях загального користування
  • вимоги до утримання будівель і споруд інженерного захисту територій
  • вимоги до санітарного очищення території
  • утримання будинків і прибудинкових територій
  • утримання тварин (у процесі розробки)
  • розміри меж утримання території Вараської МТГ
  • роботи, пов’язані з порушенням об’єктів благоустрою
  • вимоги до розміщення зовнішньої реклами (у процесі розробки)
  • порядок розміщення та утримання малих архітектурних форм, тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності
  • обмеження щодо вживання тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння
  • проведення масових заходів
  • порядок здійснення самоврядного контролю у сфері благоустрою
  • відповідальність за порушення правил благоустрою території Вараської МТГ

Зауважимо, за порушення або невиконання, передбачених цими Правилами вимог та обов’язків, особи притягаються до адміністративної відповідальності. Із повним текстом Правил благоустрою території громади можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Вараської міської ради за посиланням.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!