18 березня у Вараській громаді – День жалоби

Сьогодні у Вараській громаді оголошено День жалоби – проводжаємо в останню путь Андрія Мазлая та Дмитра Пелещека.

Згідно з розпорядженням міського голови, на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій громади має бути приспущено Державний Прапор України. Також на території громади обмежено проведення розважальних культурно-масових заходів.

Молодший сержант 355-го навчального механізованого полку зник безвісти 9 лютого під час виконання бойового завдання біля села Іванівське Донецької області. 7 березня тіло Героя вдалося евакуювати з поля бою.

photo167861901714 березня біля села Боданівка Донецької області загинув Дмитро Володимирович Пелещак. 44-річного жителя Вараша було мобілізовано Вараським РТЦК та СП 15 липня 2022 року. Він служив снайпером у частині Т0910 Державної спеціальної служби транспорту. Прощання з Героєм та поховання відбудуться у м.Сквира Київської області.photo1679035630

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!