Маршрут траурної процесії-прощання з Олексієм Шуриберком

Сьогодні, 29 березня, орієнтовно о 11:30-12:00 до Вараша прибуде труна з тілом померлого старшого солдата 24-ї окремої механізованої бригади Олексія Олександровича Шуриберка.

32-річний житель Вараша служив старшим солдатом у 24-ій окремій механізованій бригаді.

6beeb

Транспорт із труною проїде від Автовокзалу проспектом Шевченка, далі поверне біля готелю, прослідує біля Приватбанку на вулицю Набережну до будинку мікрорайон Вараш 28А.

Після прощання біля під'їзду траурна хода пройде вулицею Набережною до світлофору. Поховають нашого Захисника на кладовищі у с.Стара Рафалівка.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!