Вараська громада в цифрах: 14

Саме така кількість підприємців отримали грант на власну справу завдяки програмі підтримки "єРобота".

Загальна сума виданих мікрогрантів із початку дії програми підтримки жителями Вараської громади складає 3 млн 385 тис. 260 грн.

Varash attention416

Нагадаємо, що за програмою "єРобота. Своя справа" можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис.грн. Обов’язковою умовою отримання мікрогранту є створення 1-2 нових робочих місць залежно від суми наданого мікрогранту.

Одержати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Щоб отримати кошти, потрібно подати заяву та бізнес-план свого проекту через сайт Дія. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також кредитної історії заявника йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Держслужби зайнятості, за результатами якої службою ухвалюється рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту.

Між іншим, нещодавно житель Вараша отримав мікрогрант на організацію курсів 3D-моделювання і робототехніки для дітей.