Під час 35-ої позачергової сесії Вараської міської ради депутати розглядатимуть звернення до органів державної влади

Сьогодні у Вараші в обідній час заплановано провести засідання 35-ої позачергової сесії Вараської міської ради.

У порядку денному одне питання – звернення депутатів ВМР до Верховної Ради України та Президента України, Кабінету Міністрів України та Державного агентства України з управління зоною відчуження щодо недопущення прийняття постанови КМУ "Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України".

Відмітимо, що згідно з розпорядженням міського голови №179-Род-23-3100 від 03.07.2023 року засідання 35-ої позачергової сесії ВМР мало відбутися увечері 3 липня проте до сесійної зали прибуло лише 15 депутатів Вараської міської ради – для наявності кворуму не вистачило присутності трьох обранців.

3358

3 липня позачергова сесія не мала кворуму для ухвалення рішення про звернення

3361

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!