Міський голова Олександр Мензул привітав військову частину та передав дрони і планшети

Міський голова м.Вараш Олександр Мензул днями взяв участь в урочистостях із нагоди 31-ї річниці від дня створення вараської військової частини Національної гвардії України.

Кращих бійців частини очільник громади нагородив грошовими винагородами та передав військовій частині у користування дрони і планшети, котрі придбали за кошти з платників податків громади.

photo 2023 07 05 10 25 48

У п'ятницю, 30 червня, до вітань та нагородження також долучилися командир військової частини Аркадій Агальцов, голова Первинної профспілкової організації РАЕС Іван Мельник та голова районної військової адміністрації Людмила Мариніна.

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!