Олександр Мензул взяв участь у роботі Ради громад при голові Рівненської обласної ради

Сьогодні у Рівному відбулося засідання Ради громад при голові Рівненської обласної ради. Участь у роботі комунікаційного майданчику від Вараської громади взяв міський голова Олександр Мензул.

Учасники засідання розглянули п’ять питань порядку денного, що стосуються життєдіяльності територіальних громад області. Зокрема, представники ГУ ДСНС України у Рівненській області повідомили результати обстежень захисних споруд, обговорено можливості для оздоровлення та відпочинок дітей на Рівненщині, а також можливості проєкту USAID "ГОВЕРЛА" для територіальних громад.

Докладно про засідання Ради у тексті на сайті Рівненської обласної ради.

Світлини Прес-служби Рівненської обласної ради

Долучайтеся до акаунту в Instagram! Telegram-канал Вараської громади!